Z rodiny idnes logo
Pátek 19. prosince 2014. Ester.

Plyn

Využijte online kalkulačky a zjistěte, kolik změnou dodavatele plynu ročně ušetříte!

Více informací » Spočítat úsporu 
 
 

Elektřina

Pomocí online kalkulačky srovnejte ceny elektřiny a zjistěte, kolik změnou ušetříte!

Více informací » Spočítat úsporu 
 
 
Potřebujete poradit? infolinka: 840 30 40 50 e-mail: info@finmarket.cz

Proč je výhodné změnit dodavatele?

  • Změnou dodavatele elektřiny či plynu můžete ušetřit tisíce korun ročně.
  • Srovnání cen energií provedete během pár minut online z pohodlí domova.
  • Pomocí online kalkulaček jednoduše zjistíte, kolik uspoříte.
  • Změna dodavatele je prováděna zcela bezplatně.
  • Změnou dodavatele ročně šetří nemalé částky tisíce domácností i firem.
  • Na změnu dodavatele má ze zákona nárok úplně každý.

Kolik můžete ročně za energie ušetřit?

Jak změnou dodavatele tak i změnou elektřiny můžete do rodinného rozpočtu ušetřit nemalé částky. Průměrná česká rodina s námi ušetří na energiích 2 180 Kč. Pro někoho bude výhodná změna pouze dodavatele plynu či elektřiny, někdo dosáhne maximální úspory výměnou obou dodavatelů. Konkrétní úsporu pro svou domácnost si spočítáte v naší kalkulačkách energií. Níže uvedené příklady jsou pouze orientační.

Úspora za plyn - odběr do 32 MWh/rok

Plyn využívám kDůmByt
Vytápěníokok
Ohřev vodyokok
Vařeníokok
Za plyn ročně ušetřímod 14 180 Kčod 8 500 Kč
Spočítat úsporu 
 

Úspora za elektřinu - odběr do 1100 kWh (VT) a 23400 kWh (NT)/rok

Elektřinu využívám kDůmByt
Tepelné čerpadlowrongwrong
Elektrický bojlerwrongwrong
Elektrické přímotopyokok
Akumulační vytápěníwrongwrong
Elektřinou nevytápímwrongwrong
Za elektřinu ročně ušetřímod 4 000 Kčod 3 040 Kč
Spočítat úsporu 
 

Články o energiích

Article image

Porovnání cen elektřiny dle dodavatelů

Pro dokonalé srovnání si nejdříve vytvoříme modelového odběratele, na základě jehož údajů porovnání... Více informací »

Article image

Vyúčtování elektřiny

Víte co všechno je obsaženo a zaznamenáno v dokladu o vyúčtování elektřiny, které vám pravidelně zasílá... Více informací »

Ceny energií 2013

Jako každý rok i ten letošní bude ve znamení zdražování cen energií. Velikost změny cen energií bude záviset na tom, jaký dodavatel vám energie poskytuje, v jakém regionu bydlíte a jakou sazbu máte nastavenou. Podle energetického regulačního úřadu bychom si měli za elektřinu připlatit zhruba o 2,4% a u plynu 4,13%, což pro některé rodiny může znamenat i víc jak tisíc korun navíc. Kromě zvýšeného DPH bude mít vliv na zvýšení ceny energie také vyšší podpora obnovitelných zdrojů elektřiny. Pokud nevyužíváte elektřinu k ohřevu vody a vytápění, připlatíte si v průměru o 330 Kč. Pokud ano, bude Vás stát zdražení 537 Kč. V případě využití přímotopů můžete platit v průměru o 1450 Kč víc. V roce 2013 zdraží také plyn. Využíváte-li ho pouze k vaření, připlatíte 94 Kč. Bydlíte-li v bytě a používáte plyn k vaření, ohřevu vody i topení, zvýší se vám výdaje za plyn o 811 Kč. V rodinném domě však už budete muset zaplatit víc o 1221 Kč.

Srovnání cen energií

Měsíční výdaje za energie nejsou zrovna zanedbatelné částky, které se díky každoročnímu zdražování neustále zvyšují. Abyste platby za energie snížili na minimum, je potřeba šetřit. A to se dá dvěma způsoby. Jednak můžete uskromnit spotřebu elektřiny nebo plynu, což je samozřejmě dobré řešení, úspora však není taková, jako když změníte dodavatele energií. Změna dodavatele je tedy druhým a velice efektivním řešením, díky němuž můžete ušetřit až několik tisíc korun ročně. Po srovnání cen energií uvidíte, který dodavatel je nejlevnější. Získáte také přehled jaké ceny energií, který dodavatel nabízí. Porovnání cen energií můžete provést pouze informativně, bezplatně, online z pohodlí domova.

Kalkulačka ceny energií

Bylo by zbytečně komplikované a časově náročné zjišťovat ceny energií u každého dodavatele zvlášť. Proto vám nezávislé srovnávače nabízí online kalkulačku cen energií, do které zadáte informace o současném dodavateli, k čemu elektřinu/plyn využíváte a místo Vašeho bydliště. Kalkulačka na energie vám poté vypočítá, kolik by Vás stála elektřina/plyn od jiného dodavatele.

Následně máte možnost rovnou požádat o bezplatnou změnu dodavatele. Převod je velmi jednoduchý. Vyplníte pár údajů do formuláře, který odešlete. Následně se vám ozve specialista, který s vámi projde všechny potřebné kroky a změnu dodavatele energií s vámi vyřídí. Poté pošle smlouvy s předplacenou obálkou, které pouze podepíšete a odešlete nazpět. Pokud vám vyšel Váš stávající dodavatel v kalkulačce cen energií jako nejlevnější, stejně je dobré alespoň jednou za rok porovnání cen energií zopakovat. Ceny se mění poměrně často, a dodavatelé se předhání, jak můžou, aby byli právě oni ti nejvýhodnější.

Reference klientů

img Jindřich Konečný, Plzeň Úspora na energiích 5 840 Kč!
Poté, co jsem úplně bez problémů s vaší pomocí provedl změnu dodavatele a ušetřil ročně více jak 3000 Kč, jsem bez váhání převedl i elektřinu. Teď už je moje úspora skoro 6 000 Kč, což mi přijde už jako celkem velká úspora.

Potřebujete poradit?

infolinka: 840 30 40 50

Právě uzavřené obchody

  • Půjčky - Konsolidace půjček Michal, ČR
  • Výhodná půjčka Výše půjčky: 15 000 Kč Patrik, ČR
  • Hypotéky Výše hypotéky: 0 Kč Jiří, ČR
 
 

Ochrana Vašeho soukromí je pro nás velmi důležitá. Osobní údaje zpracováváme především za účelem přípravy té nejlepší nabídky služeb právě pro Vás. Můžete se spolehnout, že Vaše osobní údaje nebudeme předávat třetím osobám, kromě samotných poskytovatelů služeb a partnera našeho portálu. Jsme vždy připraveni podat na žádost vysvětlení, podrobnou informaci o námi zpracovávaných údajích o Vaší osobě, provést opravu chybných údajů či odstranit jiný závadný stav. Můžete též kdykoliv písemně požádat o odstranění Vašich osobních údajů z databáze naší společnosti. Ta si poté ponechá pouze údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Vědom si svých výše uvedených práv prohlašuji, že:

"Uděluji společnosti AdFinance s.r.o., se sídlem Jemnická 1138/1, Praha 4, 140 00, IČ 24684295, DIČ 24684295, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji. Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů v platném znění. Souhlasím s šířením obchodních sdělení elektronickou formou. Tento souhlas poskytuji na dobu 10 let. Souhlasím s tím, že obchodní společnost AdFinance s.r.o. má právo na zaslání obchodního sdělení i na služby nesouvisející se službou, při jejímž objednání došlo k předání osobních údajů. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost AdFinance s.r.o. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele."

Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost AdFinance s.r.o. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovateli poptávané služby a že je společnost AdFinance s.r.o. oprávněna předat osobní údaje klienta obchodní společnosti MAFRA, a. s., se sídlem Praha 5, Karla Engliše 519/11, PSČ 150 00, IČ: 45313351.